Stĺpikové svetlo čierne, s bublinkovým sklom

Obľúbený výrobok Stĺpikové svetlo čierne, s bublinkovým môžete zohnať bezstarostne tu a teraz na našom webe v známej sekcii osvetlenie... viac informácií »
Stĺpikové svetlo čierne
Obľúbený výrobok Stĺpikové svetlo čierne, s bublinkovým môžete zohnať bezstarostne tu a teraz na našom webe v známej sekcii osvetlenie...

Obľúbený výrobok Stĺpikové svetlo čierne, s bublinkovým môžete zohnať bezstarostne tu a teraz na našom webe v známej sekcii osvetlenie príjazdovej cesty! Teraz si môžete zaobstarať výnimočné produkty z tejto populárnej rubriky v bezva akcii. Máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete ďalšie preverené kúsky od značky Albert Leuchten. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúca značka Albert Leuchten má prvotriedny sortiment. Vysoko kvalitné stĺpikové svetlo s guľou z bublinkového skla, dizajn a kvalita Vyrobené v Nemecku Toto nádherné stĺpikové svietidlo vyrobené z robustného liateho hliníka s veľkým telom žiarovky z bublinkového skla sa predstavuje ako skutočná ozdoba na akomkoľvek pozemku. Vybavené triedou ochrany IP44. – na montáž na základ alebo podzemnú časť č. 4001013 – k dispozícii aj s detektorom pohybu Najvyššie štandardy kvality – vyrobené v Nemecku Výrobca týchto vonkajších svetiel sa môže ohliadnuť za dlhoročnou tradíciou – vysokokvalitný kovový tovar sa vyrába od roku 1864, do svetelného priemyslu sa spoločnosť dostala v 50. rokoch. Výrobca sa vyznačuje trvale vysokou kvalitou – to platí aj dnes, ako tomu bolo v začiatkoch – a aby bola zaručená, svetlá sa vyrábajú výlučne v Nemecku. Ďalej sa používajú iba vybrané materiály, ktoré odolávajú drsnejším vplyvom prostredia a sľubujú tak dlhotrvajúce potešenie.

Tento kvalitný produkt Stĺpikové svetlo čierne, s bublinkovým sklom od výrobcu Albert Leuchten dostanete u nás naozaj výhodne! Lacno za 309,90 EUR.