Stĺpové svietidlo 772 štýl vidieckeho domu biele

Stĺpové svietidlo v dizajne vidieckeho domu pre štýlový vonkajší priestor – MADE IN GERMANY Ochranná trieda IP23 Na montáž na pevný základ alebo... viac informácií »
Stĺpové svietidlo 772 štýl vidieckeho
Stĺpové svietidlo v dizajne vidieckeho domu pre štýlový vonkajší priestor – MADE IN GERMANY Ochranná trieda IP23 Na montáž na pevný základ alebo...

Stĺpové svietidlo v dizajne vidieckeho domu pre štýlový vonkajší priestor – MADE IN GERMANY Ochranná trieda IP23 Na montáž na pevný základ alebo upevňovací prvok do zeme 4001014 Najvyššie nároky na kvalitu – Made in Germany Výrobca vonkajších svietidiel sa môže pochváliť dlhoročnou tradíciou – kovový tovar vysokej kvality vyrába už od roku 1864, potom v 50. rokoch 20. storočia vstúpila spoločnosť do obchodu so svietidlami. Výrobcu vyznačuje neustále vysoká kvalita – platí to ešte dnes, rovnako ako aj na začiatku – a aby bola stále zaručená, svietidlá sa vyrábajú výlučne v Nemecku. Okrem toho sa používajú iba vybrané materiály, ktoré dokážu odolávať aj nepriaznivým poveternostným podmienkam, a tak sľubujú dlhodobú radosť.
Tento lacný výrobok ide zohnať ľahko na webe umiestnený v kategórii verejné osvetlenie! Pozrite sa na úplne nové produkty v spomínanej sekcii za internetové ceny! To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Máme aj v ponuke viac kvalitných výrobkov od značky Albert Leuchten. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný produkt Stĺpové svietidlo 772 štýl vidieckeho domu biele od kvalitnej spoločnosti Albert Leuchten je možné ľahko získať u nás právě naozaj výhodne. Teraz za 489,90 EUR.