Stmievateľné stropné LED svietidlo Pluto, 4-pl.

Pluto - 4-žiarovkové LED stropné svetlo s funkciou Easydim Okrúhle svetelné hlavy tohto stropného LED svietidla sú navrhnuté veľmi ploché a je... viac informácií »
Stmievateľné stropné LED svietidlo Pluto
Značka: Brilliant
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pluto - 4-žiarovkové LED stropné svetlo s funkciou Easydim Okrúhle svetelné hlavy tohto stropného LED svietidla sú navrhnuté veľmi ploché a je...

Pluto – 4-žiarovkové LED stropné svetlo s funkciou Easydim Okrúhle svetelné hlavy tohto stropného LED svietidla sú navrhnuté veľmi ploché a je možné ich v prípade potreby otočiť a otočiť pre lepšiu polohu svetla. Moderné LED stropné svetlo má navyše integrovanú funkciu stmievania. Aby to bolo možné použiť, nie je potrebné nič iné ako nástenný vypínač, ktorý je bežne k dispozícii pre každé stropné svetlo prostredníctvom domovej inštalácie. Pomocou tohto vypínača je možné potom LED stropné svetlo Easydim normálne zapínať a vypínať, ale funkciu stmievania môžete spustiť aj dvojitým rýchlejším stlačením vypínača po zapnutí svetla. Jas sa potom pomalým tempom kontinuálne znižuje zo 100 na 10 percent. Pokiaľ je požadovaný jas niekde v tomto kontinuu, svietidlo rýchlo vypnete a znova zapnete (do 2 sekúnd) a stmievanie sa zastaví na požadovanej úrovni. Kvalitný a žiadaný výrobok Stmievateľné stropné LED svietidlo Pluto, 4-pl. môžete získať bez ťažkostí tu na webe v známej rubrike bodové svetlá. Pozrite sa na výnimočné produkty v spomínanej rubrike za outletovú cenu.

Zaujímavý výrobok Stmievateľné stropné LED svietidlo Pluto, 4-pl. od výrobcu s dlhou históriou Brilliant jednoducho môžete získať zrovna v akcii! V akcii za 99,90 EUR.