Stojaca lampa Colt, 1-plameňová, sivá efekt mrazu

Jednoplamenová kovová stojaca lampa Colt v starodávnom dizajne Či už ako kontrastný prvok v modernej obývacej izbe alebo ako doplnkový dávkovač... viac informácií »
Stojaca lampa Colt
Značka: Eco-Light
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednoplamenová kovová stojaca lampa Colt v starodávnom dizajne Či už ako kontrastný prvok v modernej obývacej izbe alebo ako doplnkový dávkovač...

Jednoplamenová kovová stojaca lampa Colt v starodávnom dizajne Či už ako kontrastný prvok v modernej obývacej izbe alebo ako doplnkový dávkovač svetla v priemyselnom podkroví – stojaca lampa Colt so starou povrchovou úpravou je dokonalým doplnkom. tienidlo na lampu v tvare zrezaného kužeľa vyžaruje svetlo cez vertikálne otvory; Vďaka nastaviteľnému zapínaniu sa dá podľa potreby vyrovnať – ideálne ako osvetlenie na čítanie vedľa gauča. Okrúhly podstavec, zvislý stojan a vodorovné rameno pripevnené k hornej časti tvoria rám. Vybavený káblovým spínačom.
Kvalitný a obľúbený produkt Stojaca lampa Colt, 1-plameňová, sivá efekt mrazu možno získať v pohode tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii stojacie lampy. Preskúmajte zľavnené kúsky z tejto obľúbenej sekcie za rozumné peniaze! Výrobca Eco-Light svojim zákazníkom dodáva kvalitný sortiment Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu! Tým ale naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie skvelé produkty od dodávateľa Eco-Light. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a obľúbený tovar Stojaca lampa Colt, 1-plameňová, sivá efekt mrazu od spoločnosti s úžasnou reputáciou Eco-Light máte možnosť zaobstarať dnes za dobrú cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 99,90 EUR.