Stojaca lampa Colt, 3-plameňová, patina

Na starú orezanú stojaca lampa Colt s tromi nastaviteľnými tienidlami Či už ako doplnkové osvetlenie v rohu miestnosti alebo ako lampa na čítanie... viac informácií »
Stojaca lampa Colt
Značka: Eco-Light
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Na starú orezanú stojaca lampa Colt s tromi nastaviteľnými tienidlami Či už ako doplnkové osvetlenie v rohu miestnosti alebo ako lampa na čítanie...

Na starú orezanú stojaca lampa Colt s tromi nastaviteľnými tienidlami Či už ako doplnkové osvetlenie v rohu miestnosti alebo ako lampa na čítanie vedľa gauča, stojaca lampa Colt je ideálnou voľbou, keď je potrebný svetelný zdroj so starou, mierne priemyselnou farbou. stojaca lampa je ozdobená tromi zrezanými kužeľovými odtieňmi a vďaka vertikálne otvorenému tvaru poskytuje priame svetlo nadol a všeobecné osvetlenie nad stropom. Sú pripevnené nastaviteľným spôsobom, aby sa umožnilo individuálne vyrovnanie svetla. Rám je minimalistický s okrúhlou základňou, vertikálnym stojanom a horizontálnym ramenom. S nožným spínačom na konektorovom kábli. Tento kvalitný a lacný produkt možno nakúpiť bezstarostne tu na stránkach v populárnej rubrike stojacie lampy. Nájdite si unikátne produkty z našej kategórie na pár kliknutí. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Eco-Light vás obohatí o špičkové výrobky. Však to vidíte sami. Máme toho viac, u nás nájdete viac kvalitných výrobkov od značky Eco-Light. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento kvalitný kus Stojaca lampa Colt, 3-plameňová, patina od spoločnosti s výborným menom Eco-Light môžete dostať v našej internetovej ponuke za výpredajovú cenu. Ponuky už od 149,90 EUR.