Stojaca lampa Mikados LS, oceľové a drevené prvky

Elegantná stojaca lampa Mikado Stojaciu stojaca lampa Mikado tvorí úzky oceľový rám, ktorý bol natretý čiernou farbou. Na rozbitie tvrdého vzhľadu... viac informácií »
Stojaca lampa Mikados LS
Značka: Aluminor
199,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantná stojaca lampa Mikado Stojaciu stojaca lampa Mikado tvorí úzky oceľový rám, ktorý bol natretý čiernou farbou. Na rozbitie tvrdého vzhľadu...

Elegantná stojaca lampa Mikado Stojaciu stojaca lampa Mikado tvorí úzky oceľový rám, ktorý bol natretý čiernou farbou. Na rozbitie tvrdého vzhľadu sa miestami používali ľahké drevené prvky. Tieto svetlé, premyslené detaily upútajú pozornosť na lampu. Elegantný rám prechádza do valcového látkového tienidlo na lampu . Tmavý odtieň odtieňa a špeciálna textúra zaisťujú jemné osvetlenie a vytvárajú domácu atmosféru, ktorá láka k odpočinku. Z tohto dôvodu je stojaca lampa Mikado vhodné do modernej obývacej izby alebo spálne.
Veľmi žiadaný tovar Stojaca lampa Mikados LS, je na získanie priamo tu u nás v obľúbenej kategórii stojacie lampy! Preskúmajte kvalitné produkty z našej sekcie v akcii. U nás vám ponúkneme viac, samozrejme, máme v ponuke ďalší skvelý tovar značky Aluminor. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Lacný kus Stojaca lampa Mikados LS, oceľové a drevené prvky od kvalitného výrobcu Aluminor môžete pohodlne kúpiť práve teraz v našej ponuke za výpredajovú cenu! Výhodne teraz u nás za 199,90 EUR.