Stojaca LED lampa Artemide Reeds IP67 1dielna

LED stojanové svietidlo Reeds zaujme organickým dizajnom Podlahové svietidlo Reeds je výtvorom nemeckého dizajnéra a architekta Klausa Begasseho, ktorý... viac informácií »
Stojaca LED lampa Artemide
Značka: Artemide
599,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stojanové svietidlo Reeds zaujme organickým dizajnom Podlahové svietidlo Reeds je výtvorom nemeckého dizajnéra a architekta Klausa Begasseho, ktorý...

LED stojanové svietidlo Reeds zaujme organickým dizajnom Podlahové svietidlo Reeds je výtvorom nemeckého dizajnéra a architekta Klausa Begasseho, ktorý sa špecializoval na poradenstvo a dizajn výrobkov pre nemecké a medzinárodné spoločnosti a bol niekoľkokrát ocenený za svoju architektonickú prácu, ako aj za svoje dizajny výrobkov a potlačí. Svietidlo Reeds navrhol pre celosvetovo známeho talianskeho výrobcu svietidiel Artemide. Reeds pozostáva z rôzne vysokých plastových svetelných tyčí vybavených monochromatickými LED diódami, ktoré do svojho okolia vyžarujú teplé biele svetlo. Časť svetla dopadá na zem okolo podlahového prvku. Vizuálne pôsobí toto neobvyklé exteriérové svietidlo, ktoré sa vďaka svojim mozaikovým podlahovým prvom dá spojiť s ďalšími komponentmi, ako rákosie, čo je vhodná asociácia pre svietidlo, ktoré takýmto spôsobom obohacuje nehnuteľnosť. Svetelné tyče sú s podstavcom prepojené pomocou svoriek z nehrdzavejúcej ocele. Vodotesnosť zaisťuje silikónové tesnenie. – made in Italy
Tento skvelý produkt Stojaca LED lampa Artemide Reeds IP67 možno získať bez ťažkostí tu na stránkach v obľúbenej kategórii vonkajšie osvetlenie terasy! Teraz si môžete vybrať akčné produkty v spomínanej rubrike za rozumné peniaze. Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás ďalšie preverené produkty od výrobcu Artemide. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento obľúbený produkt Stojaca LED lampa Artemide Reeds IP67 1dielna od spoľahlivého výrobcu Artemide máte možnosť získať v súčasnosti vo výpredajové akciu. Cenovo vychádza na 599,90 EUR.