Stojacia lampa osvetľujúca strop Libert 4 striebro

Výškovo nastaviteľná stropná podložka Libert s otočným ramenom svietidla Pri stropnom svietidle Libert je sloboda nielen v názve, ale aj v... viac informácií »
Stojacia lampa osvetľujúca strop
Značka: Aluminor
289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Výškovo nastaviteľná stropná podložka Libert s otočným ramenom svietidla Pri stropnom svietidle Libert je sloboda nielen v názve, ale aj v...

Výškovo nastaviteľná stropná podložka Libert s otočným ramenom svietidla Pri stropnom svietidle Libert je sloboda nielen v názve, ale aj v možnostiach použitia. Libert sa dá použiť všade tam, kde je potrebné dodatočné svetlo, ktoré vytvára pohodlie, napr. v obývacej izbe v sedacej časti. Vďaka otočnému ramenu svietidla možno meniť nielen výšku od 170 cm do 186 cm, ale aj smer svetla. Svetlo možno nastaviť na požadovanú intenzitu pomocou integrovaného stmievača. Vybavené prepínačom. Svetelný zdroj je súčasťou dodávky. Vysoko kvalitný tovar Stojacia lampa osvetľujúca strop Libert 4 striebro môžete nakúpiť bez problémov na webe umiestnený v rubrike osvetlenie smerom hore. Pozrite sa na nové produkty z tejto populárnej sekcie za super peniaze. Známy výrobca Aluminor dlhodobo ponúka špičkové výrobky Ponuka platí do vypredania zásob!

Výnimočný a žiadaný produkt Stojacia lampa osvetľujúca strop Libert 4 striebro od spoločnosti s úžasnou reputáciou Aluminor je možné zakúpiť teraz za akčnú cenu! Teraz za akčnú cenu 289,90 EUR.