Stolná lampa Alton dymové sivé sklenené tienidlo

Stolová lampa Alton s dymovo šedou sklenenou guľou Ako dekoratívny prvok a ďalšie osvetlenie okenného parapetu a príručného stolíka ponúka stolná... viac informácií »
Stolná lampa Alton dymové sivé
Značka: Nordlux
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Alton s dymovo šedou sklenenou guľou Ako dekoratívny prvok a ďalšie osvetlenie okenného parapetu a príručného stolíka ponúka stolná...

Stolová lampa Alton s dymovo šedou sklenenou guľou Ako dekoratívny prvok a ďalšie osvetlenie okenného parapetu a príručného stolíka ponúka stolná lampa Alton atmosférický svetelný prízvuk. Zaisťuje to dymovo sivé tónované sférické sklenené tienidlo, ktoré si prichádza na svoje s malou žiarovkou E14 vo vláknovej optike. To nesie decentný čierny kovový rám s tromi zvislými nohami. Kábel s textilným plášťom je vybavený vypínačom.
Tento skvelý produkt Stolná lampa Alton dymové sivé sklenené tienidlo dostanete práve na webe v známej kategórii stolové lampy! Preskúmajte parádne výrobky v spomínanej sekcii v akcii. U nás ponúkame viac, samozrejme, máme v ponuke ďalšie skvelé kúsky značky Nordlux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento lacný výrobok Stolná lampa Alton dymové sivé sklenené tienidlo od top značky Nordlux môžete pohodlne získať aktuálne na webe extra so zľavou. Práve možno objednať len za 89,90 EUR.