Stolná lampa Alton s bielym skleneným tienidlom

Všestranná sálavá stolová lampa Alton Sklenené tienidlo stolovej lampy Alton upúta predovšetkým svojím krásnym dizajnom, takže tento dávkovač... viac informácií »
Stolná lampa Alton s bielym
Značka: Nordlux
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Všestranná sálavá stolová lampa Alton Sklenené tienidlo stolovej lampy Alton upúta predovšetkým svojím krásnym dizajnom, takže tento dávkovač...

Všestranná sálavá stolová lampa Alton Sklenené tienidlo stolovej lampy Alton upúta predovšetkým svojím krásnym dizajnom, takže tento dávkovač svetla vyzerá aj pri nesvietení veľmi dekoratívne. Akonáhle je lampa zapnutá, tienidlo z bieleho skla svieti v jasnom svetle, čo v miestnosti vytvára útulné prostredie. Estetický svetelný zdroj, ktorý z. B. sa dá použiť ako nočná lampa alebo ako dávkovač svetla na okennom parapete. – s čiernym textilným káblom s káblovým spínačom Kvalitný a lacný produkt Stolná lampa Alton s bielym skleneným zoženiete tiež tu na webe v obľúbenej kategórii stolové lampy. Teraz môžete kúpiť akčné produkty z tejto známej sekcie za priaznivú cenu!

Unikátny a obľúbený produkt Stolná lampa Alton s bielym skleneným tienidlom od dodávateľa kvalitných produktov Nordlux máte možnosť nájsť online trvalo výhodne! Ceny od 89,90 EUR.