Stolná lampa Annika, meď–dymová sivá

Medená stolová lampa Annika v tvare valca Kvalitná stolová lampa Annika zaujme svojím ušľachtilým medeným odtieňom a pôsobí ako dizajnová lampa... viac informácií »
Stolná lampa Annika
Značka: Globo
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Medená stolová lampa Annika v tvare valca Kvalitná stolová lampa Annika zaujme svojím ušľachtilým medeným odtieňom a pôsobí ako dizajnová lampa...

Medená stolová lampa Annika v tvare valca Kvalitná stolová lampa Annika zaujme svojím ušľachtilým medeným odtieňom a pôsobí ako dizajnová lampa predovšetkým vďaka svojmu dymovému sklenenému tienidlu, ktorý má tvar valca a dá sa vynikajúco začleniť do akéhokoľvek priestoru. Do tejto krásnej lampy sa hodia najmä filamentové žiarovky a žiarovky Rustika. Stolová lampa sa vďaka svojim kompaktným rozmerom hodí na nočný stolík, komodu alebo na písací stôl. Nadčasový dizajn vyžaruje cez medenú objímku osobitné čaro, ktoré dokonale ladí s mnohými štýlmi interiérov. Pomocou praktického dotykového vypínača sa dá lampa rýchlo a jednoducho zapnúť a vypnúť, takže možno veľmi rýchlo osvetliť aj tmavšie kúty a priestory.

Tento najpredávanejší produkt Stolná lampa Annika, meď–dymová sivá od top výrobcu Globo možno získať v našej ponuke extra so zľavou. Momentálne k dispozícii za 29,90 EUR.