Stolná lampa Flora kapučíno s dekórom

Stolové svietidlo Flora ponúka očarujúce akcentujúce osvetlenie Tvar a farba stolového svietidla pôsobia skôr jednoducho a nadčasovo, malý podstavec... viac informácií »
Stolná lampa Flora kapučíno s
Stolové svietidlo Flora ponúka očarujúce akcentujúce osvetlenie Tvar a farba stolového svietidla pôsobia skôr jednoducho a nadčasovo, malý podstavec...

Stolové svietidlo Flora ponúka očarujúce akcentujúce osvetlenie Tvar a farba stolového svietidla pôsobia skôr jednoducho a nadčasovo, malý podstavec je chrómovej farby a tienidlo kapučínovej farby má tvar trubice. V hnedej farbe tienidla sa však skrývajú výhonky kvetín, ktoré sú zvýraznené svetelnými lúčmi, a to preto, aby malé stolové svietidlo nebolo iba príjemným zdrojom svetla všade tam, kde sa položí, ale aby slúžilo aj ako dekoratívny predmet.
Podarený produkt Stolná lampa Flora kapučíno s dekórom môžete zohnať okrem iného tu u nás zaradený v rubrike stolové lampy. Nájdite si akčné produkty zo spomínanej rubriky jednoducho online! Slávna značka FISCHER & HONSEL vám môže ponúknuť veľmi kvalitný tovar Nakupujte výhodný u nás. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však ďalší skvelý tovar od výrobcu FISCHER & HONSEL. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt Stolná lampa Flora kapučíno s dekórom od renomovaného dodávateľa FISCHER & HONSEL pohodlne zaobstaráte tady stále výhodne! V súčasnosti v predaji od 39,90 EUR.