Stolná lampa Isi sivá

Malý, ale pekný! Nočná lampa Isi v rôznych verziách Stolová lampa Isi vyčaruje svetelné akcenty aj v najmenších priestoroch. Jeho úzky podlhovastý... viac informácií »
Stolná lampa Isi sivá
Značka: Brilliant
17,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Malý, ale pekný! Nočná lampa Isi v rôznych verziách Stolová lampa Isi vyčaruje svetelné akcenty aj v najmenších priestoroch. Jeho úzky podlhovastý...

Malý, ale pekný! Nočná lampa Isi v rôznych verziách Stolová lampa Isi vyčaruje svetelné akcenty aj v najmenších priestoroch. Jeho úzky podlhovastý tienidlo na lampu zdobia očarujúce vzory. Isi možno ľahko zapnúť a vypnúť pomocou káblového spínača. Obľúbený a kvalitný kus je k dostaniu ešte tu a teraz na našich stránkach v rubrike lampy na nočný stolík. Pripravili sme skvelé kúsky z našej rubriky za výhodné peniaze. Náš sortiment je široký, máme v ponuke však viac vybraných výrobkov od výrobcu Brilliant. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Brilliant pre vás pripravuje prvotriedny sortiment.

Zaujímavý tovar Stolná lampa Isi sivá od kvalitnej spoločnosti Brilliant môžete zohnať teraz v ponuke skutočne výhodne! Teraz možno objednať len za 17,90 EUR.