Stolná lampa Lisco tvar škatule podstavec betón

Trochu iná lampa: stolová lampa Lisco s betónovým podstavcom v tvare škatule Rustikálna stolová lampa Lisco má betónový podstavec v tvare škatule s... viac informácií »
Stolná lampa Lisco tvar škatule podstavec
Trochu iná lampa: stolová lampa Lisco s betónovým podstavcom v tvare škatule Rustikálna stolová lampa Lisco má betónový podstavec v tvare škatule s...

Trochu iná lampa: stolová lampa Lisco s betónovým podstavcom v tvare škatule Rustikálna stolová lampa Lisco má betónový podstavec v tvare škatule s rustikálnymi detailmi. Vyzerá robustne a má šedú tienidlo na lampu. Tento kváderový tienidlo na lampu tkaného vzhľadu má vláknitú štruktúru a v kombinácii s betónovým podkladom je pastvou pre oči aj po vypnutí. Ak je lampa zapnutá, okolie svieti v jemnom svetle bez oslnenia a vytvára útulnú atmosféru. Stolová lampa Lisco môže stáť na nočnom stolíku, ale je ideálna aj na státie na komodách a malých stolíkoch v obývacej a jedálenskej časti. Osvetlenie je ideálne na relaxáciu alebo večerné čítanie.

Veľmi obľúbený produkt Stolná lampa Lisco tvar škatule podstavec betón od populárnej značky Nino Leuchten môžete pohodlne získať práve tu za rozumné peniaze. Produkt kúpite teraz u nás za 29,90 EUR.