Stolná lampa Matrix s klietkovým tienidlom

Čierna stolová lampa Matrix vyrobená z dreva a kovu Stolová lampa Matrix je to pravé pre každé zariadenie, ktoré sa zameriava na použitie tmavých a... viac informácií »
Stolná lampa Matrix s klietkovým
Značka: Brilliant
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierna stolová lampa Matrix vyrobená z dreva a kovu Stolová lampa Matrix je to pravé pre každé zariadenie, ktoré sa zameriava na použitie tmavých a...

Čierna stolová lampa Matrix vyrobená z dreva a kovu Stolová lampa Matrix je to pravé pre každé zariadenie, ktoré sa zameriava na použitie tmavých a vysoko kvalitných materiálov. Vzhľad ušľachtilého dreva v kombinácii s klietkovou clonou ponúka rustikálny vzhľad, ktorý vďaka filigránskemu spracovaniu dostáva tiež moderný nádych. Či už na čítacom stole alebo v spálni – táto jedinečná stolová lampa vytvára v každej miestnosti špeciálne prostredie. Kovový podstavec zaisťuje stabilnú polohu svietidla s úzkym dreveným stojanom. K tomu je pripevnená čierna kovová clona vo forme otvorenej klietky, cez ktorú svetelný zdroj šíri optimálne svetlo.
Zaujímavý tovar Stolná lampa Matrix s klietkovým tienidlom je na získanie taktiež na stránkach umiestnený v rubrike lampy na nočný stolík. Teraz môžete nájsť ešte iné produkty z tejto obľúbenej sekcie za priaznivú cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. Samozrejme, máme v ponuke viac vybraných výrobkov značky Brilliant. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený produkt Stolná lampa Matrix s klietkovým tienidlom pochádzajúce od značky Brilliant ľahko môžete nájsť v našej aktuálnej ponuke za dobrú cenu. Na zohnanie práve v akcii za 79,90 EUR.