Stolná lampa Network, čierne textilné tienidlo

Štýlová stolová lampa Network s čiernym textilným tienidlom Elegantná a štýlová stolová lampa Network má čierne textilné tienidlo. Dopĺňa to... viac informácií »
Stolná lampa Network
Značka: Searchlight
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štýlová stolová lampa Network s čiernym textilným tienidlom Elegantná a štýlová stolová lampa Network má čierne textilné tienidlo. Dopĺňa to...

Štýlová stolová lampa Network s čiernym textilným tienidlom Elegantná a štýlová stolová lampa Network má čierne textilné tienidlo. Dopĺňa to špeciálny podstavec žiarovky vyrobený z pochrómovanej keramiky. Cibuľový rám, ktorý je veľmi otvorený a vzdušný, a preto je dekoratívnym pútačom, vyzerá ako jedinečná sieťovina. Stolová lampa Network je preto vhodná ako cielený dekoratívny predmet a ako doplnkový zdroj svetla, ktorý vo večerných hodinách šíri útulné a príjemné svetlo. Táto elegantná lampa, umiestnená na komode, príručnom stolíku, príborníku alebo dokonca na parapete, zaručene priláka každú pozornosť. Akčný tovar ide kúpiť práve tu na webe v populárnej sekcii stolové lampy! Teraz si môžete vybrať úplne nové produkty z našej rubriky za najlepšie ceny!

Tento skvelý produkt Stolná lampa Network, čierne textilné tienidlo od známej spoločnosti Searchlight máte možnosť nájsť práve za skvelú cenu. Aktuálne za 99,90 EUR.