Stolná lampa Plow, biela, svetlé drevo

Pluh - pekná stolová lampa vo vidieckom štýle Tento krásny svetelný zdroj je dokonalým doplnkom štýlu vybavenia v trendy dizajne vidieckeho domu. Pluh... viac informácií »
Stolná lampa Plow
Značka: Brilliant
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pluh - pekná stolová lampa vo vidieckom štýle Tento krásny svetelný zdroj je dokonalým doplnkom štýlu vybavenia v trendy dizajne vidieckeho domu. Pluh...

Pluh – pekná stolová lampa vo vidieckom štýle Tento krásny svetelný zdroj je dokonalým doplnkom štýlu vybavenia v trendy dizajne vidieckeho domu. Pluh je vybavený otočným kovovým tienidlom so smaltovaným vzhľadom, ktoré umožňuje smerovanie svetla podľa potreby. Rám je vyrobený zo svetlého dreva s bielou pätkou, ktorá sa k sebe hodí. Nepostrádateľné ako zdroj svetla na pracovnom stole alebo ako zdroj svetla pre nočný stolík. – Vybavený vypínačom na kábli
Tento obľúbený produkt Stolná lampa Plow, biela, svetlé drevo máte možnosť nakúpiť práve teraz tu u nás umiestnený v kategórii stolové lampy. Pozrite sa na podobné produkty v spomínanej kategórii za internetové ceny!

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Stolná lampa Plow, biela, svetlé drevo od značky so skvelou reputáciou Brilliant môžete si kúpiť momentálne na webe za mimoriadne nízku cenu! Práve teraz v akcii za 89,90 EUR.