Stolná lampa Sacha LT z textilu a dreva

Stolová lampa Sacha v škandinávskom štýle s drevenou podstavou v tvare kríža Táto krásna stolová lampa Sacha je udržiavaná v trendovom... viac informácií »
Stolná lampa Sacha LT z
Značka: Aluminor
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Sacha v škandinávskom štýle s drevenou podstavou v tvare kríža Táto krásna stolová lampa Sacha je udržiavaná v trendovom...

Stolová lampa Sacha v škandinávskom štýle s drevenou podstavou v tvare kríža Táto krásna stolová lampa Sacha je udržiavaná v trendovom škandinávskom štýle. Jeho tvarovaná základňa je vyrobená z ľahkého dreva, a preto sa perfektne hodí do domáceho, prírodného prostredia. Dopĺňa to klasicky tvarované tienidlo na lampu vyrobené z chintzovej látky. Tkanina zaisťuje príjemné rozloženie svetla a vytvára útulnú atmosféru. Sacha je vhodná ako zdroj svetla v obývacej izbe alebo alternatívne v spálni na stoličke. Príde si na svoje, keď sú v izbe iné kusy nábytku s podobnými drevenými prvkami. Svetlo sa ovláda pomocou prepínača na kábli svetla. Podarený produkt je na získanie v pohode na našich stránkach v rubrike vnútorné osvetlenie! Teraz si môžete kúpiť ešte ďalšie produkty z našej kategórie za skvelú cenu.

Žiadaný výrobok Stolná lampa Sacha LT z textilu a dreva od spoločnosti so zárukou kvality Aluminor k dostaniu na našich stránkach za extra cenu! Ceny už od 109,90 EUR.