Stolná lampa Sora so štýlovým textilným tienidlom

Atmosférická textilná stolová lampa Sora Viac pohodlia pre vaše obľúbené miesto! Pri navrhovaní stolovej lampy Sora je všetko zamerané na útulný... viac informácií »
Stolná lampa Sora so štýlovým
Značka: Brilliant
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Atmosférická textilná stolová lampa Sora Viac pohodlia pre vaše obľúbené miesto! Pri navrhovaní stolovej lampy Sora je všetko zamerané na útulný...

Atmosférická textilná stolová lampa Sora Viac pohodlia pre vaše obľúbené miesto! Pri navrhovaní stolovej lampy Sora je všetko zamerané na útulný zdroj svetla. Patrí sem béžový textilný tieň, ako aj klasický kovový rám. Svetlo z lampy je obzvlášť jemný a útulné vďaka tienidlo na lampu. Vďaka tomu je stolová lampa Sora obzvlášť vhodná na použitie ako nočná lampa alebo ako doplnkové atmosférické osvetlenie v obývacej izbe. Ale aj z. B. na komode na chodbe si harmonický dizajn príde na svoje. Sora sa zapína pomocou káblového spínača. Veľa podarený tovar Stolná lampa Sora so štýlovým môžete dostať v pohode tu u nás zaradený v rubrike stolové lampy. Pripravili sme skvelé produkty z tejto obľúbenej kategórie za internetové ceny. Vehlasný výrobca Brilliant pre svojich zákazníkov predáva prvotriedny tovar. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Stolná lampa Sora so štýlovým textilným tienidlom od nášho popredného výrobcu Brilliant máte možnosť získať zrovna za outletovú cenu. Vo skvelej akcii za 109,90 EUR.