Stolná lampa Townshend

Stolové svietidlo Townshend v hnedej a čiernej farbe Tvarovo pekné stolové svietidlo Townshend sa vo vašom domove postará o žiarivé osvetlenie.... viac informácií »
Stolná lampa Townshend
Značka: EGLO
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolové svietidlo Townshend v hnedej a čiernej farbe Tvarovo pekné stolové svietidlo Townshend sa vo vašom domove postará o žiarivé osvetlenie....

Stolové svietidlo Townshend v hnedej a čiernej farbe Tvarovo pekné stolové svietidlo Townshend sa vo vašom domove postará o žiarivé osvetlenie. Svietidlo žiari nielen vďaka svojej visiacej žiarovke, ale aj použitým materiálom, čiernej oceli a laserovanému drevu. Čierna noha pritom zabezpečuje dobrú stabilitu, zatiaľ čo kábel je niekoľkokrát omotaný okolo dreveného prvku, čím ideálne dopĺňa dizajn svietidla. Stolové svietidlo tak presviedča predovšetkým svojou kontrastnou koncepciou farieb a materiálov. Tento model v sebe spája prirodzenosť a industriálny šarm, čím vzniká bytový doplnok, ktorý sa vyznačuje útulnosťou a štýlom. Toto svietidlo šikovne doplní osvetlenie vo vašom domove, či už ho umiestnite na nočný alebo písací stolík. Váš domov ozdobí nielen ako svietidlo, ale aj ako ďalší dekoračný doplnok. Obľúbený a kvalitný kus Stolná lampa Townshend možno nakúpiť teraz tu u nás v populárnej sekcii stolové lampy! Získajte ešte podobné výrobky z tejto kateógrie za výhodnú cenu! Predný dodávateľ EGLO poskytuje pre svojich zákazníkov špičkové výrobky To však nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky od značky EGLO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Kvalitný a lacný produkt Stolná lampa Townshend od spoločnosti s úžasnou reputáciou EGLO jednoducho nájdete u nás právě extra výhodne! V akcii za cenu 54,90 EUR.