Stolná lampa Zazou LT biela/svetlé drevo

Pôvabná stolová lampa Zazou inšpiruje vďaka otočnému textilnému tienidlo na lampu Zazou je atraktívna stolová lampa, ktorá bola udržiavaná v... viac informácií »
Stolná lampa Zazou LT
Značka: Aluminor
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pôvabná stolová lampa Zazou inšpiruje vďaka otočnému textilnému tienidlo na lampu Zazou je atraktívna stolová lampa, ktorá bola udržiavaná v...

Pôvabná stolová lampa Zazou inšpiruje vďaka otočnému textilnému tienidlo na lampu Zazou je atraktívna stolová lampa, ktorá bola udržiavaná v trendovom škandinávskom štýle. Základňa dvojnohého svietidla je vyrobená z prírodného bukového dreva. Textilné tienidlo na lampu vyrobené z bielej chintzovej látky poskytuje jemné osvetlenie svetlom bez oslnenia. To je možné otočiť a nakloniť rôznymi smermi. Takto sa vždy zabezpečí dobré osvetlenie a podľa potreby sa dá upraviť. Táto stolová lampa je ideálne umiestnená v modernej a jasne zariadenej obývacej izbe alebo na nočnom stolíku v spálni. Veľa žiadaný tovar Stolná lampa Zazou LT biela/svetlé drevo môžete nakúpiť bez problémov na našich stránkach v sekcii stolové lampy! Teraz kúpite akčné produkty zo spomínanej sekcie ľahko online. Možno ale hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke viac skvelých kúskov značky Aluminor. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Tento výrobca Aluminor pre svojich zákazníkov poskytuje top sortiment. Nakupujte, kým je tovar sladom!

Vynikajúci produkt Stolná lampa Zazou LT biela/svetlé drevo od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Aluminor ľahko môžete nájsť momentálne na našich stránkach skutočne lacno! Lacno za 109,90 EUR.