Stolná LED lampa Bard, stmievateľná, v bielej

Veľmi žiadaný tovar možno získať práve teraz tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii lampy na nočný stolík. Teraz si môžete zaobstarať... viac informácií »
Stolná LED lampa Bard
Značka: Fabas Luce
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi žiadaný tovar možno získať práve teraz tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii lampy na nočný stolík. Teraz si môžete zaobstarať...

Veľmi žiadaný tovar možno získať práve teraz tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii lampy na nočný stolík. Teraz si môžete zaobstarať nové výrobky z našej rubriky za super cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v ponuke tiež ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Fabas Luce. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Puristický dizajn – LED stolová lampa Bard s dotykovým stmievačom LED stolová lampa Bard zaujme ako rámová lampa s energeticky efektívnym LED osvetlením, ktorého jas je možné meniť pomocou dotykového stmievača. Puristický dizajn spoločnosti Bard je veľmi moderný a predstavuje ideálne doplnkové osvetlenie pre rôzne prostredia. Lampa je vyrobená z hliníka a tieni LED diódy za metakrylátovým difúzorom. Svetlo jemne svieti do miestnosti a vytvára útulnú atmosféru pomocou farby teplého bieleho farba svetla . Bard je štýlová rámová lampa s vyhradeným priestorom, ktorú je možné umiestniť na komody a príručné stolíky alebo dokonca ako nočnú lampu.

Kvalitný a obľúbený tovar Stolná LED lampa Bard, stmievateľná, v bielej od výrobcu Fabas Luce jednoducho môžete zohnať aktuálne na našej webovej stránke skutočne výhodne! V súčasnosti za skvelú cenu 159,90 EUR.