Stolná LED lampa Cembalo, 3-plameňová

Symbióza svetla a geometrie - LED stolová lampa na cembalo LED stolová lampa Cembalo zaujme na prvý pohľad svojim geometrickým dizajnom a farbou. Táto... viac informácií »
Stolná LED lampa Cembalo
Značka: Brilliant
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Symbióza svetla a geometrie - LED stolová lampa na cembalo LED stolová lampa Cembalo zaujme na prvý pohľad svojim geometrickým dizajnom a farbou. Táto...

Symbióza svetla a geometrie – LED stolová lampa na cembalo LED stolová lampa Cembalo zaujme na prvý pohľad svojim geometrickým dizajnom a farbou. Táto stolová lampa, ktorá sa skladá z troch stĺpov rôznych výšok, z ktorých každý má v hornej časti integrované LED svetlo, priťahuje pozornosť diváka. Farebné prevedenie hliník, hnedá a kávová hnedá pôsobia v kombinácii s teplým bielym svetlom veľmi harmonicky a vytvárajú teplú, útulnú svetelnú atmosféru. Cembalo je vybavené vypínačom na zapínanie a vypínanie napájacieho kábla.
Unikátny výrobok môžete nájsť práve teraz tu na webe v populárnej rubrike stolové lampy. Pripravili sme ešte ďalšie produkty v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu. Slávny dodávateľ Brilliant ponúka prémiový tovar Nakupujte, kým je tovar sladom.

Veľmi žiadaný produkt Stolná LED lampa Cembalo, 3-plameňová od skvelého výrobcu Brilliant možno získať v našej ponuke naozaj lacno! Výhodná ponuka za skvelú cenu 139,90 EUR.