Stolná LED lampa Everywhere, USB s batériou biela

Flexibilná a nastaviteľná stolová lampa LED všade s nabíjateľnou batériou Či už ako stolová lampa alebo ako nástenné svietidlo, či už vo farba... viac informácií »
Stolná LED lampa Everywhere
Značka: Briloner
44,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Flexibilná a nastaviteľná stolová lampa LED všade s nabíjateľnou batériou Či už ako stolová lampa alebo ako nástenné svietidlo, či už vo farba...

Flexibilná a nastaviteľná stolová lampa LED všade s nabíjateľnou batériou Či už ako stolová lampa alebo ako nástenné svietidlo, či už vo farba svetla teplá biela, univerzálna biela alebo denne svetlo – možnosti použitia a nastavenia tejto LED stolnej lampy sú veľmi rozmanité. Batéria napájaná z lampy sa dodáva s nabíjacím káblom USB, ktorým sa dá nabíjať za hlavu žiarovky. Keď je batéria úplne nabitá, poskytuje svetlo asi 3 hodiny. Stolová lampa je dodávaná vrátane samostatného nástenného držiaka a lepiacej pásky 3M na pripevnenie na stenu. Odnímateľnú hlavu žiarovky je možné pripevniť na nástenný držiak pomocou magnetu, takže sa z stojaca lampa chvíľky urobiť nástenná lampa . farba svetla diód LED je možné nastavovať variabilne v rozsahu od teplého bieleho osvetlenia po svetlo vo farba svetla svetla denného svetla.
Vysoko kvalitný kus Stolná LED lampa Everywhere, USB možno získať bez ťažkostí tu na stránkach v populárnej kateogrii stolové lampy! Teraz môžete nájsť akčné produkty z našej rubriky na pár kliknutí!

Najpredávanejší kus Stolná LED lampa Everywhere, USB s batériou biela od výrobcu so skvelou povesťou Briloner zoženiete aktuálne na našej webovej stránke lacno! Ceny už od 44,90 EUR.