Stolná LED lampa Lucy dotykový stmievač, chróm

LED stolová lampa Lucy so skleneným tienidlom a dotykovým stmievačom Lucy je jednoduchá LED nočná lampa, ktorá šíri príjemne teplé svetlo cez... viac informácií »
Stolná LED lampa Lucy
Značka: Fabas Luce
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stolová lampa Lucy so skleneným tienidlom a dotykovým stmievačom Lucy je jednoduchá LED nočná lampa, ktorá šíri príjemne teplé svetlo cez...

LED stolová lampa Lucy so skleneným tienidlom a dotykovým stmievačom Lucy je jednoduchá LED nočná lampa, ktorá šíri príjemne teplé svetlo cez tienidlo na lampu z mliečneho skla. Ako svetelný zdroj má päticu G9, súčasťou dodávky je výmenný LED svetelný zdroj. Intenzitu svetla je možné nastaviť na tri rôzne úrovne pomocou integrovaného dotykového stmievača. Lampa je nenápadná, a preto sa dá použiť rôznymi spôsobmi. Z obývacej izby do spálne vyrezáva stolná lampa Lucy jemnú postavu na každom parapete alebo komode.
Unikátny tovar Stolná LED lampa Lucy dotykový stmievač, chróm môžete nakúpiť taktiež na stránkach v známej sekcii stolové lampy! Teraz kúpite unikátne výrobky zo spomínanej rubriky za super ceny. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Fabas Luce pre svojich zákazníkov poskytuje skvelý sortiment. Urobte si radosť!

Tento lacný kus Stolná LED lampa Lucy dotykový stmievač, chróm od nášho popredného výrobcu Fabas Luce zaobstaráte tu teraz práve extra so zľavou! Na našej stránke za 74,90 EUR.