Stropná lampa Pago, 3 zdroje, biela

Stropná lampa Pago s troma svetelnými zdrojmi z lakovaného kovu a s plastovými tienidlami Táto stropná lampa ponúka veľkoplošné osvetlenie priestoru,... viac informácií »
Stropná lampa Pago
Stropná lampa Pago s troma svetelnými zdrojmi z lakovaného kovu a s plastovými tienidlami Táto stropná lampa ponúka veľkoplošné osvetlenie priestoru,...

Stropná lampa Pago s troma svetelnými zdrojmi z lakovaného kovu a s plastovými tienidlami Táto stropná lampa ponúka veľkoplošné osvetlenie priestoru, ktoré je možné individuálne nastaviť pomocou troch otočných svietidiel. Pago je stropná lampa, ktorá dizajnovo pripomína obdobie okolo roku 1960. Tento príťažlivý a univerzálne kombinovateľný dizajn sa znova s obľubou používa aj v nových lampách. Lampa Pago vytvorí v každej miestnosti optimálne osvetlenie presne podľa osobných preferencií. Veľmi jedinečný tovar ide zohnať ľahko na našom webe zaradený v rubrike bodové svetlá. Teraz môžete nájsť ešte ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky za super ceny. Populárna značka v očiach zákazníkov Trio Lighting pre svojich zákazníkov predáva top výrobky. Presvedčte sa sami. Naša ponuka je široká, u nás nájdete ďalšie kúsky značky Trio Lighting. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný produkt Stropná lampa Pago, 3 zdroje, biela od značky s dlhou tradíciou Trio Lighting získajte práve dnes za extra cenu. Práve teraz za 59,90 EUR.