Stropné LED Frames 2 malé/2 veľké štvorce

Štvorplamenové LED stropné svetlo Rámy s praktickými funkciami LED stropné svietidlo Frames je vyrobené z kovu a plastu a vyzerá moderne a elegantne.... viac informácií »
Stropné LED Frames 2 malé/2 veľké
Značka: Briloner
279,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorplamenové LED stropné svetlo Rámy s praktickými funkciami LED stropné svietidlo Frames je vyrobené z kovu a plastu a vyzerá moderne a elegantne....

Štvorplamenové LED stropné svetlo Rámy s praktickými funkciami LED stropné svietidlo Frames je vyrobené z kovu a plastu a vyzerá moderne a elegantne. Tvoria ho štyri štvorcové rámy – dva veľké a dva malé, ktoré vyžarujú svetlo dookola. Vidíte štyri svetelné zdroje, ktoré je možné otáčať a ich jas je možné nastavovať pomocou nástenného spínača. Stropné svetlo zaujme aj funkciou zabudovanej pamäte, ktorá zaisťuje ľahké uloženie týchto nastavení. Táto flexibilita umožňuje všestranné využitie moderného stropného svietidla, či už na osvetlenie obývacej izby, kuchyne alebo domácej kancelárie.
V zľave tento produkt Stropné LED Frames 2 dá sa zaobstarať jednoducho na webe zaradený v sekcii stropné svietidlá! Preskúmajte nové výrobky z našej sekcie za mimoriadne nízku cenu. Treba hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. U nás nájdete ďalšie kúsky od značky Briloner. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný výrobok Stropné LED Frames 2 malé/2 veľké štvorce pochádzajúce od značky Briloner môžete nájsť tu za výpredajovú cenu! Akčná cena 279,90 EUR.