Stropné LED svetlo Turcona, 120 x 30 cm

Saténové LED stropné svietidlo Turcona v bielej farbe S bielou LED stropnou lampou Turcona sa teplé svetlo presunie do vašich štyroch stien. Vďaka... viac informácií »
Stropné LED svetlo Turcona
Značka: EGLO
179,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Saténové LED stropné svietidlo Turcona v bielej farbe S bielou LED stropnou lampou Turcona sa teplé svetlo presunie do vašich štyroch stien. Vďaka...

Saténové LED stropné svietidlo Turcona v bielej farbe S bielou LED stropnou lampou Turcona sa teplé svetlo presunie do vašich štyroch stien. Vďaka obdĺžnikovému tvaru s veľkorysými rozmermi je výsledkom osvetlenie miestnosti, ktoré dodáva interiéru útulnú žiaru. Svojím zdržanlivým vzhľadom a inštaláciou blízko stropu je štýlové stropné svetlo diskrétne zdržanlivé v dizajne miestnosti, takže najmä jeho svetelný lúč upúta pozornosť. Skladá sa z bielej ocele a satinovaného plastu a lampa tiež priťahuje množstvo pohľadov, keď nesvieti. Unikátny a obľúbený produkt Stropné LED svetlo Turcona, 120 x 30 možno nakúpiť pohodlne na stránkach v známej sekcii stropné svietidlá. Nájdite si obľúbené produkty z tejto rubriky na pár kliknutí.

Tento najpredávanejší produkt Stropné LED svetlo Turcona, 120 x 30 cm od našej známej značky EGLO môžete pohodlne kúpiť tu a teraz práve trvalo výhodne. Výhodne teraz u nás za 179,90 EUR.