Stropné LED svietidlo Allie 119,5 x 29,5 cm

Štvorcové LED stropné svietidlo Allie vyrobené z bieleho kovu Vďaka svojmu jednoduchému exteriéru je možné stropné svietidlo Allie integrovať do... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Allie 119
Značka: Brilliant
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorcové LED stropné svietidlo Allie vyrobené z bieleho kovu Vďaka svojmu jednoduchému exteriéru je možné stropné svietidlo Allie integrovať do...

Štvorcové LED stropné svietidlo Allie vyrobené z bieleho kovu Vďaka svojmu jednoduchému exteriéru je možné stropné svietidlo Allie integrovať do mnohých rôznych štýlov vybavenia. Mnoho funkcií modernej žiarovky zaisťuje väčšiu individualitu. Dodáva sa s diaľkovým ovládaním, ktoré okrem voľby farba svetla v rozsahu od teplej bielej po denne svetlo umožňuje aj tlmenie jasného svetla. Integrovaná je aj funkcia nocne svetlo a RGB podsvietenie. Týmto spôsobom je vždy zabezpečená správna nálada. Svietidlo sa predstavuje ako ľahko kombinovateľný doplnok v bielej farbe v priamom tvare, ktorý sa po zapnutí konečne rozvinie do plného rozsahu.

Akčný kus Stropné LED svietidlo Allie 119,5 x 29,5 cm od výrobcu s dobrým menom Brilliant získate aktuálne za priaznivú cenu. Teraz za 159,90 EUR.