Stropné LED svietidlo Allie, 40 x 40 cm

Allie LED stropné svetlo v bielej farbe s diaľkovým ovládaním Pre LED stropné svetlo Allie je charakteristický nadčasový biely dizajn, vysoko... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Allie
Značka: Brilliant
119,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Allie LED stropné svetlo v bielej farbe s diaľkovým ovládaním Pre LED stropné svetlo Allie je charakteristický nadčasový biely dizajn, vysoko...

Allie LED stropné svetlo v bielej farbe s diaľkovým ovládaním Pre LED stropné svetlo Allie je charakteristický nadčasový biely dizajn, vysoko kvalitné materiály, jasný tvar a všestranná funkčnosť. Všetky tieto vlastnosti sú spojené v jedinom praktickom a elegantnom svietidle, ktoré dokáže ovládať koncept osvetlenia v mnohých životných prostrediach. Spočiatku sa javí v jednoduchom štvorcovom tvare z bieleho kovu a plastu. LED žiarovku je možné stlmiť pomocou diaľkového ovládača. Okrem toho je vybavený technológiou CCT a podsvietením RGB a ponúka optimálne osvetlenie každú hodinu s funkciou nočného svetla. Nastavenia farieb svetla hlavného zdroja svetla a podsvietenia a všetky ďalšie nastavenia sa vykonávajú pomocou dodávaného diaľkového ovládača. Kvalitný a žiadaný produkt Stropné LED svietidlo Allie, 40 možno získať tiež na webe v obľúbenej kategórii stropné svietidlá! Zaobstarajte si ostatné produkty z tejto známej sekcie za mimoriadne nízku cenu. Známy výrobca Brilliant svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitné výrobky Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke. Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás totiž nájdete ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Brilliant. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a kvalitný tovar Stropné LED svietidlo Allie, 40 x 40 cm od top výrobcu Brilliant dostanete tu a teraz za super cenu! Teraz za 119,90 EUR.