Stropné LED svietidlo Argolis do exteriéru

Štvorcové LED stropné svietidlo Argolis do exteriéru LED stropné svietidlo Argolis so stupňom ochrany IP44 je svietidlom použiteľným v rôznych typoch... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Argolis do
Značka: EGLO
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorcové LED stropné svietidlo Argolis do exteriéru LED stropné svietidlo Argolis so stupňom ochrany IP44 je svietidlom použiteľným v rôznych typoch...

Štvorcové LED stropné svietidlo Argolis do exteriéru LED stropné svietidlo Argolis so stupňom ochrany IP44 je svietidlom použiteľným v rôznych typoch exteriérov, či už v zastrešenej oblasti vstupných dverí, na terasy či lodžii. Pozostáva z rámu z liateho hliníka antracitovej farby a satinovaného plastového difúzora, pričom ho možno vďaka jeho jednoduchému dizajnu integrovať do každého exteriéru. Jeho LED s teplým bielym svetlom sú umiestnené za satinovaným krytom, ktorý dokáže jasne, rovnomerne a energeticky úsporne osvetliť rozsiahlu oblasť svetlom príjemnej farby.

Tento žiadaný výrobok Stropné LED svietidlo Argolis do exteriéru od obľúbenej značky so zárukou kvality EGLO k dispozícii momentálne za extra cenu! Aktuálne v akcii za 89,90 EUR.