Stropné LED svietidlo Artemide PAD80

Tento skvelý výrobok Stropné LED svietidlo Artemide PAD80 ide kúpiť bezprostredne tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii zapustené svietidlá!... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Artemide
Značka: Artemide
489,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento skvelý výrobok Stropné LED svietidlo Artemide PAD80 ide kúpiť bezprostredne tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii zapustené svietidlá!...

Tento skvelý výrobok Stropné LED svietidlo Artemide PAD80 ide kúpiť bezprostredne tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii zapustené svietidlá! Teraz nájdete ešte iné výrobky v spomínanej rubrike za akčnú cenu! Obľúbený výrobca Artemide vám ponúka veľmi kvalitný sortiment. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke viac kvalitných produktov značky Artemide. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Bodové osvetlenie pomocou nastaviteľného vstavaného LED stropného svietidla PAD80 LED stropné svietidlo PAD80 poskytuje presné a flexibilné zvýrazňujúce osvetlenie. Telo LED svietidla, ktoré sa samostatne inštaluje do stropu bez náradia, sa dá nastavovať. Jeho LED reflektor sa dá nakloniť v rozsahu do 90° a dokonca ho možno aj otáčať o 360°. Napríklad v moderných kanceláriách, reštauráciách, hoteloch alebo firemných budovách vytvára toto stropné svetlo svojím teplým bielym svetlom vždy efektívne osvetlenie. Rám tohto LED stropného svietidla je vyrobený z lakovaného hliníka a je udržiavaný v nadčasovom dizajne. Inovatívny a vynikajúci tvar LED stropného svietidla PAD80 pochádza od Talianky Carlotty de Bevilacqua. Ako viceprezidentka spoločnosti Artemide je zodpovedná za oblasť navrhovania výrobkov a inovácií. V posledných rokoch vyvinula mnoho LED produktov najnovších generácií a navrhla rôzne technologické riešenia z hľadiska svetelného výkonu, ochrany životného prostredia a zmyslového vnímania.

Tento vynikajúci kus Stropné LED svietidlo Artemide PAD80 od spoľahlivej značky Artemide možno získať tu a teraz stále výhodne. Teraz za akčnú cenu 489,90 EUR.