Stropné LED svietidlo Birds, 3-plameňové

Roztomilé stropné svietidlo do detskej izby Vtáčiky s veselým motívom - trojplameň Trojplamenné stropné svietidlo do detskej izby rozžiari detské... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Birds
Značka: Brilliant
44,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Roztomilé stropné svietidlo do detskej izby Vtáčiky s veselým motívom - trojplameň Trojplamenné stropné svietidlo do detskej izby rozžiari detské...

Roztomilé stropné svietidlo do detskej izby Vtáčiky s veselým motívom – trojplameň Trojplamenné stropné svietidlo do detskej izby rozžiari detské očká. Roztomilé vtáčie a rastlinné motívy sú viditeľné na kruhovej a bielej stropnej konzole v bielom základnom nátere. Tri malé škvrny sú jasne sfarbené do červenej, fialovej a čiernej farby. Flexibilná pohyblivosť svetelných škvŕn je veľmi užitočná pre použitie v detských izbách. Stropné svietidlo pre detskú izbu poskytuje dobré celkové osvetlenie a ak je to potrebné, môže byť svetlo namierené konkrétne do rohu miestnosti. Zodpovedajúce LED žiarovky sú súčasťou dodávky. V zľave tento produkt Stropné LED svietidlo Birds, nájdete teraz na webe v obľúbenej kategórii stropné svietidlá. Mrknite na kvalitné produkty v spomínanej rubrike ľahko online!

Často hľadaný kus Stropné LED svietidlo Birds, 3-plameňové od výrobcu s dobrým menom Brilliant pohodlne získate práve teraz za super peniaze! Stojí teraz u nás 44,90 EUR.