Stropné LED svietidlo Entrance, šírka 7 cm 22 W

Ploché LED stropné svetlo Vstup s funkciou easydim Dizajn LED stropného svietidla Entrance, ktoré možno ľahko integrovať do mnohých štýlov... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Entrance
Značka: Brilliant
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Ploché LED stropné svetlo Vstup s funkciou easydim Dizajn LED stropného svietidla Entrance, ktoré možno ľahko integrovať do mnohých štýlov...

Ploché LED stropné svetlo Vstup s funkciou easydim Dizajn LED stropného svietidla Entrance, ktoré možno ľahko integrovať do mnohých štýlov zariaďovania, má veľmi jemný efekt. Jeho veľké rozmery ho predurčujú na osvetlenie väčších miestností. Vo vstupe bola nainštalovaná energeticky efektívna LED technológia s dlhou životnosťou, ktorá dosahuje veľmi svetelný výkon. Svietidlo je možné veľmi ľahko stmievať vďaka integrovanej funkcii easydim. Špeciálny stmievač steny už nie je potrebný. Na zosvetlenie je potrebné konvenčný vypínač osvetlenia rýchlo zapnúť a vypnúť a svetlo sa automaticky nepretržite tlmí od 100% do 10%. Ak chcete zvoliť požadovanú intenzitu svetla, jednoducho počas automatického stmievania rýchlo zapnite a vypnite, potom sa stmievanie zastaví pri požadovanom jase. Po opätovnom zapnutí sa svetlo znovu zapne so 100% jasom. V zľave tento produkt Stropné LED svietidlo Entrance, šírka 7 cm možno získať priamo tu u nás zaradený v sekcii stropné svietidlá. Preskúmajte výnimočné výrobky v spomínanej rubrike za priaznivú cenu!

Často vyhľadávaný kus Stropné LED svietidlo Entrance, šírka 7 cm 22 W od spoločnosti s výborným menom Brilliant pohodlne nakúpite tady teraz za neuveriteľne nízku cenu! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 109,90 EUR.