Stropné LED svietidlo Osaka s funkciou Memory

Tento kvalitný a lacný produkt Stropné LED svietidlo Osaka s funkciou dostanete bez ťažkostí tu na našich stránkach v známej rubrike stropné... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Osaka s
Značka: Trio Lighting
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný a lacný produkt Stropné LED svietidlo Osaka s funkciou dostanete bez ťažkostí tu na našich stránkach v známej rubrike stropné...

Tento kvalitný a lacný produkt Stropné LED svietidlo Osaka s funkciou dostanete bez ťažkostí tu na našich stránkach v známej rubrike stropné svietidlá. Preskúmajte akčné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za priaznivú cenu! Slávna značka Trio Lighting vám môže poskytnúť top sortiment
Diaľkovo ovládaná stropná LED lampa Osaka – Ø 42 cm Moderný dizajn je len jednou z predností stropného LED svietidla LED Osaka. Vďaka neutrálnemu farebnému stvárneniu v chrómovej a bielej farbe je vhodné ako zdroj svetla pre najrôznejšie obytné priestory a chodby moderného dizajnu. Je vybavené funkciou nočného osvetlenia a preto sa dá použiť všade tam, kde je v noci potrebné orientačné svetlo. Farba svetla sa dá nastaviť plynule medzi teplou bielou (3000 K) a denným svetlom (6000 K). Osaka sa dá aj tlmiť prostredníctvom stropnej inštalácie. Všetky funkcie sú ovládané diaľkovým ovládačom, ktorý je súčasťou dodávky. Zvolená funkcia zostane zachovaná aj po opätovnom zapnutí svietidla Osaka.

Často hľadaný produkt Stropné LED svietidlo Osaka s funkciou Memory od spoločnosti s popredným postavením na trhu Trio Lighting nájdete aktuálne na webe za super peniaze! Teraz získate od 149,90 EUR.