Stropné svetlo Arbo drevený prvok, 3-plameňové

Tento kvalitný a lacný kus Stropné svetlo Arbo drevený ide zohnať tiež u nás v známej sekcii bodové svetlá. Teraz si môžete kúpiť ešte iné... viac informácií »
Stropné svetlo Arbo drevený
Značka: Briloner
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný a lacný kus Stropné svetlo Arbo drevený ide zohnať tiež u nás v známej sekcii bodové svetlá. Teraz si môžete kúpiť ešte iné...

Tento kvalitný a lacný kus Stropné svetlo Arbo drevený ide zohnať tiež u nás v známej sekcii bodové svetlá. Teraz si môžete kúpiť ešte iné produkty z tejto kateógrie vo výpredajovej akcii! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však tiež ďalší tovar od výrobcu Briloner. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Táto značka Briloner obohatí vás veľmi kvalitné produkty. A to ešte nie je všetko! stropne bodove svetla reflektor Arbo s dreveným prístreškom a tromi kovovými reflektormi Tento stropne bodove svetla s tromi plameňmi v krásnej kombinácii prírodného dreva a čierneho lakovaného kovu vnáša do obývacej izby alebo na chodbu kúsok vintage dizajnu a poskytuje cielené osvetlenie do každého rohu, pretože tri kovové reflektorové hlavy je možné otáčať na drevenom vrchlík a otočný, aby mohli svietiť rôznymi smermi. Aby bolo možné optimálne svietiť svetlo zo žiaroviek (nie sú súčasťou balenia), bola vnútorná strana tienidiel natretá bielou farbou.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Stropné svetlo Arbo drevený prvok, 3-plameňové od spoľahlivej značky Briloner máte možnosť nakúpiť bezpečne online za úžasnú cenu! Ceny od 89,90 EUR.