Stropné svietidlo Astro guľaté dymové sivé Ø25 cm

Očarujúce stropné svietidlo Astro so sférickým tienidlom z dymového skla Stropné svetlo Astro je osvetlené a nesvieti ako estetický bytový doplnok,... viac informácií »
Stropné svietidlo Astro guľaté dymové
Značka: Brilliant
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Očarujúce stropné svietidlo Astro so sférickým tienidlom z dymového skla Stropné svetlo Astro je osvetlené a nesvieti ako estetický bytový doplnok,...

Očarujúce stropné svietidlo Astro so sférickým tienidlom z dymového skla Stropné svetlo Astro je osvetlené a nesvieti ako estetický bytový doplnok, ktorý zo všetkých strán vyžaruje veľmi príjemné svetlo, pretože tienidlo z dymového skla je mierne priehľadné. Je ideálne vhodný pre všeobecné osvetlenie obývacích izieb a spální a harmonizuje so širokou škálou možností vybavenia. Ak sa použije stmievateľná žiarovka, jas sa dá znížiť pomocou externého stmieva? . – Upevňovací materiál je súčasťou dodávky
Často vyhľadávaný tovar môžete nakúpiť v pohode tu u nás v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Vyberte si ďalšie produkty z tejto rubriky za výhodné peniaze. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež viac skvelých produktov od výrobcu Brilliant. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Významná značka Brilliant vás obohatí o top produkty. Urobte si radosť!

Tento lacný výrobok Stropné svietidlo Astro guľaté dymové sivé Ø25 cm od kvalitného výrobcu Brilliant pohodlne získate v súčasnosti skutočne lacno. K dispozícii teraz v predaji za 89,90 EUR.