Stropné svietidlo Bente hrdzavé okrúhle 3-pl.

Super trendové a variabilne nastaviteľné stropné svietidlo Bente v hrdzavom vzhľade V prípade tohto stropného svietidla ide o osvetľovací doplnok,... viac informácií »
Stropné svietidlo Bente hrdzavé
Značka: Brilliant
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Super trendové a variabilne nastaviteľné stropné svietidlo Bente v hrdzavom vzhľade V prípade tohto stropného svietidla ide o osvetľovací doplnok,...

Super trendové a variabilne nastaviteľné stropné svietidlo Bente v hrdzavom vzhľade V prípade tohto stropného svietidla ide o osvetľovací doplnok, ktorý zaručuje nielen optimálne osvetlenie miestnosti, ale tiež dizajn, ktorý si všimne úplne každý. Rustikálny dizajn majú nielen tri voľne pohyblivé reflektorové svietidlá, ale aj okrúhly stropný držiak, ktorý je zahalený originálnou hrdzavou povrchovou úpravou, čím svietidlo získava svoj mimoriadne industriálny charakter.
Nový produkt obstaráte v pohode tu na webe umiestnený v kategórii stropné svietidlá! Máme pre vás ešte ostatné kúsky z tejto kateógrie za skvelú cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od značky Brilliant. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Žiadaný produkt Stropné svietidlo Bente hrdzavé okrúhle 3-pl. od známeho popredného výrobcu Brilliant ľahko nájdete práve teraz u nás za neuveriteľne výhodnú cenu! Na našej stránke za 69,90 EUR.