Stropné svietidlo Biscuit, 2-plameňové, čierne

Čierne stropné svietidlo Biscuit s dvoma svetlami Stropné svetlo Biscuit, vyrobené úplne v čiernej farbe, silne kontrastuje s bielym stropom. Kovové... viac informácií »
Stropné svietidlo Biscuit
Čierne stropné svietidlo Biscuit s dvoma svetlami Stropné svetlo Biscuit, vyrobené úplne v čiernej farbe, silne kontrastuje s bielym stropom. Kovové...

Čierne stropné svietidlo Biscuit s dvoma svetlami Stropné svetlo Biscuit, vyrobené úplne v čiernej farbe, silne kontrastuje s bielym stropom. Kovové telo zaujme nielen vysokou úrovňou robustnosti, ale aj priamym dizajnom, ktorý zaujme množstvom industriálneho šarmu a zodpovedajúcim moderným nádychom. Ako mimoriadne praktické sa osvedčili aj otočné hlavy žiaroviek, pomocou ktorých môžu rôzne kusy nábytku alebo obrazy svietiť v úplne novom svetle. Týmto spôsobom je možné koncept domáceho osvetlenia úžasne doplniť dvoma zaujímavými prvkami, ktoré sú plošné. Tento zľavnený tovar obstaráte okrem iného tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike stropné svietidlá! Vyhľadajte si zľavnené produkty z tejto sekcie za výpredajovú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. Preskúmajte u nás taky ďalší skvelý tovar značky Trio Lighting. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca Trio Lighting pre svojich zákazníkov predáva veľmi kvalitný sortiment.

Nový tovar Stropné svietidlo Biscuit, 2-plameňové, čierne od spoločnosti s úžasnou reputáciou Trio Lighting možno zohnať na našich stránkach za super cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 49,90 EUR.