Stropné svietidlo Campania

Stropné svietidlo Campania s kvetovaným dizajnom a listovými prvkami Toto exkluzívne a kvalitné stropné svietidlo nadchýna svojou detailne vypracovanou... viac informácií »
Stropné svietidlo Campania
Značka: EGLO
379,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Campania s kvetovaným dizajnom a listovými prvkami Toto exkluzívne a kvalitné stropné svietidlo nadchýna svojou detailne vypracovanou...

Stropné svietidlo Campania s kvetovaným dizajnom a listovými prvkami Toto exkluzívne a kvalitné stropné svietidlo nadchýna svojou detailne vypracovanou stropnou korunou starožitnej hnedej farby. Ku kvetinovému dizajnu tohto stropného svietidla prispieva množstvo hnedých a zlatých lístkov. Do jeho tvaru sú perfektne včlenené aj nabielo zakalené sklenené tienidlá. Campania je interiérový prvok, ktorý má šarm. Vďaka svojmu jedinečnému nápadnému a veľmi elegantnému vzhľadu a priemeru 77,5 upúta pohľady v priestoroch klasického interiérového štýlu. Svietidlo je vybavené aj elektronickým transformátorom.
Kvalitný a lacný kus máte možnosť dostať v pohode tu na stránkach v populárnej rubrike stropné svietidlá. Vyhľadajte si výnimočné výrobky z našej sekcie vo výpredajovej akcii. Významný dodávateľ EGLO dlhodobo dodáva prvotriedne výrobky U nás ponúkame viac, mrknite na ďalšie kvalitné produkty značky EGLO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Vysoko kvalitný produkt Stropné svietidlo Campania od našej známej značky EGLO môžete dostať dnes v akcii! Teraz zaobstaráte len za 379,90 EUR.