Stropné svietidlo Clouds pre detskú izbu 3-pl sivá

Stropné svietidlo s tromi žiarovkami Mraky v šedej farbe Dvojvrstvové plastové tienidlá sú zvláštnym prvkom stropného svietidla Clouds s tromi... viac informácií »
Stropné svietidlo Clouds pre detskú izbu 3-pl
Značka: Dalber
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo s tromi žiarovkami Mraky v šedej farbe Dvojvrstvové plastové tienidlá sú zvláštnym prvkom stropného svietidla Clouds s tromi...

Stropné svietidlo s tromi žiarovkami Mraky v šedej farbe Dvojvrstvové plastové tienidlá sú zvláštnym prvkom stropného svietidla Clouds s tromi žiarovkami. Menšie vnútorné odtiene boli navrhnuté v jemnej šedej farbe a tvoria kontrast s jasným vonkajším odtieňom. Toto umožňuje, aby si motívy mrakov na transparentnom materiáli prišli na svoje. Pri výbere zdroja svetla (nie je súčasťou dodávky) by sa mala zabezpečiť maximálna dĺžka 11 cm. Vhodné sú všetky typy žiaroviek E27 do maximálneho výkonu 60 W a odporúčajú sa energeticky úsporné a trvanlivé žiarovky LED.
Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok ide zohnať jednoducho tu na našich stránkach v sekcii stropné svietidlá. Zaobstarajte si úplne nové výrobky v spomínanej kategórii za super cenu. Vedúci dodávateľ Dalber predáva vysoko kvalitný tovar A to je ešte len začiatok. To nie je všetko, naša ponuka je široká. U nás v ponuke nájdete viac skvelých výrobkov od značky Dalber. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a kvalitný produkt Stropné svietidlo Clouds pre detskú izbu 3-pl sivá od poprednej spoločnosti Dalber nájdete u nás teraz za výborné peniaze. Momentálne v akcii za 64,90 EUR.