Stropné svietidlo Daiva 2-pl.

Stropné svietidlo Daiva s dvomi zdrojmi svetla a neobyčajnými tienidlami Pastvou pre oči stropného svietidla Daiva s dvomi zdrojmi svetla sú dve malé... viac informácií »
Stropné svietidlo Daiva 2-pl.
Značka: Globo
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Daiva s dvomi zdrojmi svetla a neobyčajnými tienidlami Pastvou pre oči stropného svietidla Daiva s dvomi zdrojmi svetla sú dve malé...

Stropné svietidlo Daiva s dvomi zdrojmi svetla a neobyčajnými tienidlami Pastvou pre oči stropného svietidla Daiva s dvomi zdrojmi svetla sú dve malé kovové klietky, ktoré slúžia ako tienidlá. Prepožičiavajú tomuto zdroju svetla v modernom dizajne nezvyčajný vzhľad a umožňujú pohľad na žiarovku. Odporúčať možno preto dekoratívne žiarovky s vláknom alebo retrofitné žiarovky: možno ich objednať v časti s príslušenstvom. Daiva – stropné svietidlo, ktoré sa dá kombinovať s mnohými modernými štýlmi interiérov a ktoré umožní napr. v obývacej izbe alebo na chodbe vytvoriť flexibilne nastaviteľné osvetlenie. Unikátny a žiadaný produkt Stropné svietidlo Daiva 2-pl. nájdete bezstarostne u nás v známej sekcii stropné svietidlá! Pripravili sme pre vás zľavnené produkty z tejto obľúbenej sekcie za skvelú cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac. Mrknite tiež na viac skvelých kúskov od značky Globo. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší výrobok Stropné svietidlo Daiva 2-pl. od dodávateľa kvalitných produktov Globo je možné kúpiť práve vo výhodnej akcii! Produkt kúpite teraz u nás za 34,90 EUR.