Stropné svietidlo Dalma, 4-plameňové

Obľúbený a akčný produkt Stropné svietidlo Dalma, 4-plameňové nájdete taktiež tu u nás zaradený v rubrike stropné svietidlá. Teraz získate iné... viac informácií »
Stropné svietidlo Dalma
Značka: Brilliant
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Obľúbený a akčný produkt Stropné svietidlo Dalma, 4-plameňové nájdete taktiež tu u nás zaradený v rubrike stropné svietidlá. Teraz získate iné...

Obľúbený a akčný produkt Stropné svietidlo Dalma, 4-plameňové nájdete taktiež tu u nás zaradený v rubrike stropné svietidlá. Teraz získate iné produkty z tejto populárnej kategórie za internetové ceny!
Variabilne nastaviteľné stropné svietidlo Dalma Stropné svietidlo Dalma nadchýna nielen svojou vysokou prispôsobivosťou, ktorú možno dosiahnuť pohyblivými ramenami a osvetľovacími hlavami, ale aj svojím jedinečným vzhľadom. Konštrukcia aj ozdobné ramená svietidla, na ktorých sú pripevnené štyri tienidlá, sú čiernej farby, zatiaľ čo tienidlá lesklej medenej farby a klietkového tvaru skvelo kontrastujú so zvyškom svietidla. Celkovo tým svietidlo pôsobí veľmi moderne a štýlovo, čo ho predurčuje na použitie v moderných interiéroch.

Výnimočný a žiadaný tovar Stropné svietidlo Dalma, 4-plameňové od výrobcu so skvelou povesťou Brilliant jednoducho získate teraz za mimoriadne nízku cenu. Cena od 64,90 EUR.