Stropné svietidlo rondel Džungľa

Do džungle - stropná svetelná džungľa detskej izby s tromi pohyblivými reflektormi Džungľové stropné svietidlo nemeckej výroby zaisťuje... viac informácií »
Stropné svietidlo rondel Džungľa
Značka: Elobra
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Do džungle - stropná svetelná džungľa detskej izby s tromi pohyblivými reflektormi Džungľové stropné svietidlo nemeckej výroby zaisťuje...

Do džungle – stropná svetelná džungľa detskej izby s tromi pohyblivými reflektormi Džungľové stropné svietidlo nemeckej výroby zaisťuje dostatočné osvetlenie detskej izby. Skladá sa zo stropnej dosky z dreva, ktorá je opatrená skvelým a nápaditým motívom, ktorý zobrazuje všetky druhy zvierat z džungle. Či už lev, slon alebo opica, všetci priatelia sú tu zjednotení a pozerajú smelo dole zo stropu. Tri pohyblivé bodové svetlá sú farebne zladené a ich vyrovnanie je možné ľahko nastaviť tak, aby bol optimálne osvetlený každý roh miestnosti. Obľúbený a akčný produkt možno zaobstarať už dnes na našom webe v známej sekcii stropné svietidlá. Pozrite sa na parádne produkty z tejto obľúbenej rubriky za výhodnú cenu!

V zľave tento produkt Stropné svietidlo rondel Džungľa s osvedčenou značkou Elobra ľahko môžete nájsť v súčasnosti za úplne najnižšiu cenu. Lacno za cenu 59,90 EUR.