Stropné svietidlo San Carlo Pirátska loď 3-plameň

Ploché stropné svietidlo San Carlo s tromi otočnými zdrojmi svetla Stropné svietidlo San Carlo je ploché drevené stropné svietidlo, ktoré má tvar... viac informácií »
Stropné svietidlo San Carlo
Značka: EGLO
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Ploché stropné svietidlo San Carlo s tromi otočnými zdrojmi svetla Stropné svietidlo San Carlo je ploché drevené stropné svietidlo, ktoré má tvar...

Ploché stropné svietidlo San Carlo s tromi otočnými zdrojmi svetla Stropné svietidlo San Carlo je ploché drevené stropné svietidlo, ktoré má tvar pirátskej lode. Motív je detský a súčasne pestrofarebný, čím očarí každého milovníka pirátov. Do otočných oceľových objímok sa vkladajú tri žiarovky typu E27, pričom odporúčame použiť matné žiarovky, čím sa zníži oslnenie. Svietidlo sa upevňuje priamo na strop a umožňuje skvelé osvetlenie miestnosti. Vhodné žiarovky si môžete zakúpiť v príslušenstve.
Unikátny a žiadaný tovar Stropné svietidlo San Carlo Pirátska loď 3-plameň máte možnosť zaobstarať ľahko na našom webe v rubrike stropné svietidlá! Pozrite sa na zľavnené produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu. Výrobca EGLO dlhodobo predáva veľmi kvalitné produkty Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Úplne jedinečný produkt Stropné svietidlo San Carlo Pirátska loď 3-plameň od nášho známeho výrobcu EGLO je možné získať tu teraz práve za dobrú cenu! Práve teraz za cenu 69,90 EUR.