Stropný ventilátor Fanaway Classic svetlo, čierny

Starožitný čierny stropný ventilátor Fanaway Classic so sklopnými lopatkami Stropný ventilátor Fanaway Classic, ktorý je osvetlený, zapadá svojím... viac informácií »
Stropný ventilátor Fanaway Classic
Starožitný čierny stropný ventilátor Fanaway Classic so sklopnými lopatkami Stropný ventilátor Fanaway Classic, ktorý je osvetlený, zapadá svojím...

Starožitný čierny stropný ventilátor Fanaway Classic so sklopnými lopatkami Stropný ventilátor Fanaway Classic, ktorý je osvetlený, zapadá svojím starožitným čiernym povrchom a akrylovými lopatkami v dymovej sivej do mnohých možností zariadenia. S Fanaway Classic je možné dosiahnuť nielen príjemné podmienky vzduchu, ale aj primerané osvetlenie priestoru. Funkcie Tri rýchlosti sú voliteľné. Pri prietoku vzduchu 180 m³/min sa príjemne ochladí izba do 20 m². Ventilátor je možné prevádzkovať buď chodom vpred, alebo spätným chodom, takže zaisťuje príjemnú klímu v miestnosti nielen v lete, ale aj v zime. Stropný ventilátor Fanaway Classic je regulovaný dodaným diaľkovým ovládaním (vyžaduje 2 x AAA batérie – pozri príslušenstvo). Technické údaje – výkon: 60 wattov – rýchlosť: 130/175/230 ot./min – vrátane 3 x E27 ST64 rustikálne LED žiarovky, každé 4 W, 380 lm, 2 500 K; vhodné pre max. 25 W Zvláštne vlastnosti S prepínaním sa zo stropného ventilátora Fanaway Classik so štyrmi lopatkami stáva nenápadné stropné svietidlo: lopatky sa jednoducho zasunú. To znamená, že sa na nich usadzuje menej prachu. Energialuokka: A+
Vynikajúci tovar Stropný ventilátor Fanaway Classic svetlo, čierny môžete nájsť ešte u nás umiestnený v kategórii stropné ventilátory so svetlom! Teraz kúpite úplne nové produkty z tejto známej kategórie za super peniaze!

Kvalitný produkt Stropný ventilátor Fanaway Classic svetlo, čierny od nášho výrobcu Beacon Lighting jednoducho môžete získať v súčasnosti za parádnu cenu. Na zohnanie práve v akcii za 439,90 EUR.