Štvor-plameňové stropné LED svietidlo Ferreros

LED stropné svietidlo Ferreros so štyrmi zdrojmi svetla: decentné svietidlo do veľkých priestorov Zvlášť vo veľkých priestoroch dokáže moderné... viac informácií »
Štvor-plameňové stropné LED svietidlo
Značka: EGLO
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stropné svietidlo Ferreros so štyrmi zdrojmi svetla: decentné svietidlo do veľkých priestorov Zvlášť vo veľkých priestoroch dokáže moderné...

LED stropné svietidlo Ferreros so štyrmi zdrojmi svetla: decentné svietidlo do veľkých priestorov Zvlášť vo veľkých priestoroch dokáže moderné stropné svietidlo Ferreros so štyrmi zdrojmi svetla zabezpečiť vyvážené osvetlenie. Svojimi štyrmi vyhĺbenými otvormi pre LED má svietidlo štvorcový tvar. Pritom jeho kryt tvorí oceľový rám, ktorý má štyri tienidlá uložené v kryte. Sú tiež biele a plastové. Svetlo sa do miestnosti rozptyľuje decentne, no veľkoryso. Výsledkom je priateľská svetlá atmosféra v miestnosti, pričom sa svietidlo samotné drží opticky skôr v pozadí. Vďaka modernej LED technológii možno Ferreros nechať v prevádzke aj trvalo, a to bez vzniku obrovských nákladov na elektrickú energiu. Hodí sa tak perfektne nielen do obytných priestorov, ale aj na komerčné účely. Výnimočný a žiadaný tovar Štvor-plameňové stropné LED svietidlo máte možnosť získať jednoducho na stránkach v obľúbenej kategórii stropné svietidlá. Preskúmajte parádne produkty v spomínanej kategórii za priaznivú cenu! Slávny výrobca EGLO má v ponuke vynikajúce výrobky Prichystali sme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac skvelého tovaru od výrobcu EGLO. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný produkt Štvor-plameňové stropné LED svietidlo Ferreros od kvalitného výrobcu EGLO pohodlne nakúpite bezpečne online vo výhodnej akcii! Na našich stránkach za 139,90 EUR.