Svetlo 6519 s LED lampou na čítanie antická mosadz

Veľa podarený produkt Svetlo 6519 s LED lampou na čítanie dá sa zaobstarať okrem iného tu na webe v známej sekcii nástenné svietidlá. Preskúmajte... viac informácií »
Svetlo 6519 s LED lampou na čítanie
Značka: Searchlight
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa podarený produkt Svetlo 6519 s LED lampou na čítanie dá sa zaobstarať okrem iného tu na webe v známej sekcii nástenné svietidlá. Preskúmajte...

Veľa podarený produkt Svetlo 6519 s LED lampou na čítanie dá sa zaobstarať okrem iného tu na webe v známej sekcii nástenné svietidlá. Preskúmajte ostatné výrobky z našej rubriky za skvelú cenu! Nástenné svietidlo 6519 je vybavené flexibilným LED ramenom S nástenným svetlom 6519 v nadčasovom dizajne je o útulné svetlo v spálni postarané. Hranatý tvar v antickej mosadzi urobí v mnohých štýloch zariadenia dojem, pretože tu bol kovový rám harmonicky skombinovaný s bielym látkovým tienidlom. S prídavným integrovaným flexibilným ramenom LED poskytuje nástenné svietidlo svoje cielené svetlo, napríklad na pohodlné hodiny čítania v posteli.

Tento obľúbený tovar Svetlo 6519 s LED lampou na čítanie antická mosadz od obľúbenej značky so zárukou kvality Searchlight môžete dostať online za super cenu. Teraz možno objednať len za 99,90 EUR.