Svietidlo Dora nastaviteľné svetlo nikel matné

Jasný dizajn – halogénové nástenné reflektorové svietidlo Dora z kovu farby niklu Nástenné reflektorové svietidlo Dora využíva jazyk jasných... viac informácií »
Svietidlo Dora nastaviteľné svetlo nikel
Jasný dizajn – halogénové nástenné reflektorové svietidlo Dora z kovu farby niklu Nástenné reflektorové svietidlo Dora využíva jazyk jasných...

Jasný dizajn – halogénové nástenné reflektorové svietidlo Dora z kovu farby niklu Nástenné reflektorové svietidlo Dora využíva jazyk jasných foriem a postará sa o atraktívne halogénové osvetlenie. Štvorcový nástenný držiak vrátane decentného sokla je kombinovaný so štíhlym valcovým tvarom bodového svietidla. Všetky komponenty sú vyhotovené z kovu s matným niklovým povrchom. Svietidlo Dora nie je zdobené zbytočnými ozdobnými prvkami. Flexibilne pohyblivá hlava svietidla sa dá bodovo presne nasmerovať na požadovanú oblasť. Dora je nástenné reflektorové svietidlo vnášajúce brilantný moderný prvok do obytného priestoru.
Tento zľavnený kus máte možnosť nájsť ľahko tu na webe v známej kategórii nástenné svietidlá! Vyberte si akčné produkty z tejto populárnej kategórie na pár kliknutí.

Tento žiadaný produkt Svietidlo Dora nastaviteľné svetlo nikel matné od výrobcu s dobrým menom Trio Lighting môžete nájsť v súčasnosti za extra cenu! Teraz za akčnú cenu 24,90 EUR.