ledfashion.sk

T-LED DimLED diaľkový ovládač guľatý RGB a RGBW biely 069142

Tento obľúbený produkt T-LED DimLED diaľkový ovládač guľatý RGB a RGBW biely 069142 od spoločnosti s popredným postavením na trhu T-LED je možné kúpiť v aktuálnej ponuke naozaj lacno! Teraz získate od 20,25 EUR.
EAN: 8596558002303
T-LED DimLED diaľkový ovládač guľatý RGB
Overiť dostupnosť »
Značka: T-LED
20,25 EUR

Popis produktu

Diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládača a niekoľko prijímačov. Ovládač je určený pre ovládanie RGB a RGBW osvetlenia ako sú napríklad RGB a RGBW LED pásiky alebo iné RGB a RGBW svietidlá. S jedným ovládačom možno ovládať 1 zónu, ktorá sa môže skladať z niekoľkých prijímačov. Tieto prijímače sa po odohratiu s ovládačom ovládajú ako jedna sekcia. Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Vlastnosti a výhody systému dimLED:
Stmievanie je stabilný a spoľahlivé, dosah ovládača ≤ 30M.
Stmievanie v rozmedzí 0-100%, 256 úrovní stmievania, stmievania mäkké, bez blikania. Pri zapnutiu dôjde k pozvoľnému rozsvieteniu, pri vypnutiu dôjde k pozvoľnému zotmení.

Súčasťou balenia je kovová základňa. V ovládači je magnet, ktorý umožňuje ovládač k základni upevniť.

Súčasťou balenia je batéria CR 2032.

Ďalšie parametre: Rozmery 75 x 75 x 18mm. Dosah 30m. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Záruka 2 roky. Pamäť posledného nastavenia po odpojení napájania ÁNO. . . . . . . . . . . . . . . .